Заправка та ремонт системи кондиціювання

Кожен хоче отримувати від автомобіля не тільки можливість переміщення з одного до іншого потрібного йому місцю, а хоче робити це з максимальним комфортом. В спекотний літній день, просто не можливо обійтися без кондиціонеру, який забезпечить бажану прохолоду та комфорт.

Для того, щоб кондиціонер у вашому автомобілі працював довго і справно, його варто періодично обслуговувати та перевіряти.

Заправка кондиціонера буде потрібна не так вже й часто. Цю процедуру необхідно зробити в той момент, коли система кондиціонування автомобіля втратила свою герметичність або у вас є скарги на її погану роботу – саме тоді роблять діагностику кондиціонера, замінюють фреон і масло.

Ми пропонуємо вам повний комплекс послуг з обслуговування кондиціонера. Наші фахівці використовують найкраще Італійське обладнання TEXA.
Важливо!
Заправка кондиціонера автомобіля не повинна проводитися ким завгодно. Адже наслідки неправильної заправки обійдуться вам досить дорого. Довіряйте цю процедуру професіоналам ArtCustoms, та продовжуйте насолоджуватися комфортом вашого автомобіля!

Підписатись на новини

Instagram