Шановні друзі, починаємо відновлення роботи автосервісу. Відкриваємо сезон шиномонтажу з 25.03.2022. Запрошуємо виконати шиномонтаж, а також нагадуємо про можливість лишити шини на сезонне зберігання

Заправка та ремонт системи кондиціювання

Заправка та ремонт системи кондиціювання

Кожен хоче отримувати від автомобіля не тільки можливість переміщення з одного до іншого потрібного йому місцю, а хоче робити це з максимальним комфортом. В спекотний літній день, просто не можливо обійтися без кондиціонеру, який забезпечить бажану прохолоду та комфорт.

Для того, щоб кондиціонер у вашому автомобілі працював довго і справно, його варто періодично обслуговувати та перевіряти.

Заправка кондиціонера буде потрібна не так вже й часто. Цю процедуру необхідно зробити в той момент, коли система кондиціонування автомобіля втратила свою герметичність або у вас є скарги на її погану роботу – саме тоді роблять діагностику кондиціонера, замінюють фреон і масло.

Ми пропонуємо вам повний комплекс послуг з обслуговування кондиціонера. Наші фахівці використовують найкраще Італійське обладнання TEXA.

Важливо!
Заправка кондиціонера автомобіля не повинна проводитися ким завгодно. Адже наслідки неправильної заправки обійдуться вам досить дорого. Довіряйте цю процедуру професіоналам ArtCustoms, та продовжуйте насолоджуватися комфортом вашого автомобіля!

 

Ціни на Заправка та ремонт системи кондиціювання

Назва Вартiсть

Перевірка системи на герметичність та заправка холодогентом R134A *

300 грн

Перевірка системи на герметичність та заправка холодогентом 1234YF *

600 грн

* - вартість вказана за послугу без урахування витратних матеріалів

Коментарі (3)

  Наші роботи

  Фотогалерея

  ArtCustoms
  proapp.studia@gmail.com
  бульвар Незалежності 31
  м. Бровари , 07400 Україна
  (096) 633-89-66