Шановні друзі, починаємо відновлення роботи автосервісу. Відкриваємо сезон шиномонтажу з 25.03.2022. Запрошуємо виконати шиномонтаж, а також нагадуємо про можливість лишити шини на сезонне зберігання

Захист автомобіля антигравійною плівкою, полірування кузову автомобіля, тонування автомобіля

Захист автомобіля антигравійною плівкою, полірування кузову автомобіля, тонування автомобіля

Наші майстри підготують індивідуальні лекала і забронюють будь-які частини автомобіля, які клієнт вважатиме за потрібне. Звертаючись до нас власник автомобіля також отримує розгорнуту консультацію та індивідуальні рішення, які йому запропонує менеджер на основі нашого досвіду. Всі роботи з автомобілем виконують виключно фахівці, із застосуванням високоякісних плівок і інструменту.

Правильна поклейка захисної плівка – це відсутність складок, пилу і повітря під її поверхнею, а також повне повторення форми деталі, точну відповідність за розміром і ідеально прилягаючого краю, що не дає можливості безпідставного відклеювання. Наша плівка витримує мийки високого тиску, автоматичні мийки, а також вберігає ЛКП від відколів, ударів і тріщин на скляних поверхнях.
Ми працюємо з автомобілями абсолютно різного класу, надаючи всім гарантію на матеріали та роботу.

Полірування кузову автомобіля

Однією з ключових послуг кузовного ремонту ArtCustoms вважається полірування кузова автомобіля від подряпин.
Послуга не тільки дає можливість привести транспортний засіб у первинний зовнішній вигляд, усунувши механічні невеликі пошкодження, а й подбати про кузов, зберігши його ідеальне лакофарбове покриття.

Дорожні реагенти, потрапляння дрібних піщинок і камінців з дороги на кузов, використання очисних щіток для прибирання снігу, безконтактні мийки і т.п. – все це неминуче негативно впливає на зовнішній стан вашого автомобіля.
Але бездоганний вигляд повернути можна! Звертайтесь до спеціалістів ArtCustoms, ми проведемо аналіз лакофарбового покриття та запропонуємо оптимальний комплекс полірувальних робіт та подальше нанесення захисного шару нанопокриття.

Коментарі (3)

  Наші роботи

  Фотогалерея

  ArtCustoms
  proapp.studia@gmail.com
  бульвар Незалежності 31
  м. Бровари , 07400 Україна
  (096) 633-89-66