Шановні друзі, починаємо відновлення роботи автосервісу. Відкриваємо сезон шиномонтажу з 25.03.2022. Запрошуємо виконати шиномонтаж, а також нагадуємо про можливість лишити шини на сезонне зберігання

Видалення вм’ятин без фарбування, хімчистка салону автомобіля

Видалення вм’ятин без фарбування, хімчистка салону автомобіля

Щоб заощадити кошти наших клієнтів на відновленні автомобіля ми надаємо послуги з відновлення металевих і алюмінеєвих поверхонь кузова без фарбування.

При відновленні кузова шляхом видавлювання – використовується спеціальний набір інструменту, з яким працює досвідчений майстер, що знає куди варто докласти зусилля, щоб не деформувати кузов і не порушити форму запчастини.
Не всі пошкодження можна виправити даним методом, але більшість легких вм’ятин, при яких не постраждала лак та фарба, піддаються відновленню, тому не постішайте з прийняттям рішенням фарбувати ледь примяту деталь, проконсультуйтесь з спеціалістами ArtCustoms, та заощадите свій час та кошти.

Хімчистка салону автомобіля

Кожен водій хоче, щоб його авто всередині завжди було чистим і охайним. Але пил та бруд с часом накопичуються в салоні автомобіля, і звичайне прибирання салону автомобіля вже не допоможе.

Наш автосервіс пропонує послугу хімчистки салону, після якої ваше авто засяє чистотою, наче щойно з заводу.

Ми здійснюємо хімчистку салону авто використовуючи сучасне обладнання та якісні миючі засоби, які не викликають алергії у людей і повністю безпечні для тварин.

Після роботи наших фахівців ви забудете про всі неприємні запахи і забруднення, які тривалий час псували ваш настрій.

Тонування автомобіля

Тонування автомобіля – досить популярна послуга в наш час. Це поліпшує зовнішній вигляд авто, захищає від УФ-випромінювання.

Окрім того, сторонні люди не бачитимуть вміст салону, що знижує ризик крадіжок, а головне забезпечує кожному з нас відчуття приватності.

Але тонування в новітніх автомобілях досить не простий процес, автомобіль потрібно частково розбирати та використовувати рідини для нанесення та фіксації тонувальної плівки, що підвищує ризики виходу з ладу електрообладнання.

Не довіряйте таку відповідальну справу будь кому. Звертайтесь до спеціалістів ArtСustoms, ми використовуємо лише перевірені матеріали та сучасне обладнання, що забезпечує якісний результат за короткий час та помірну ціну.

Коментарі (0)

  Наші роботи

  Фотогалерея

  ArtCustoms
  proapp.studia@gmail.com
  бульвар Незалежності 31
  м. Бровари , 07400 Україна
  (096) 633-89-66