Шановні друзі, починаємо відновлення роботи автосервісу. Відкриваємо сезон шиномонтажу з 25.03.2022. Запрошуємо виконати шиномонтаж, а також нагадуємо про можливість лишити шини на сезонне зберігання

Встановлення авто сигналізації,GPS-моніторингу, електронних систем контролю автомобіля

Встановлення авто сигналізації,GPS-моніторингу, електронних систем контролю автомобіля

Разом з спеціалістами ArtCustoms Ви зможете захистити Ваш автомобіль від викрадення, за допомогою обладнання високої якості відомих брендів. Встановивши наші комплекси захисту на свій автомобіль, Ви зможете бути впевненим, що в разі спроби викрадення Вашого транспортного засобу, викрадення займе мінімум півгодини часу і принесе безліч неприємностей викрадачеві.

Ми стежимо за алгоритмами і розробками в угоні по вьому світу, на основі чого вдосконалюємо наш підхід до захисту автомобіля. Автосервіс АrtCustoms використовує тільки унікальне авторське  обладнання. Наші охоронні комплекси індивідуальні під кожен автомобіль, що дає автовласникові додаткову гарантію надійного захисту автомобіля.

Також ми захищаємо Ваш автомобіль за допомогою унікального авторського обладнання, таким чином ми даємо додаткову гарантію автовласникові унікальності охоронного комплексу та алгоритмів, які використовуються при захисті від угону.

Коментарі (0)

  Наші роботи

  Фотогалерея

  ArtCustoms
  proapp.studia@gmail.com
  бульвар Незалежності 31
  м. Бровари , 07400 Україна
  (096) 633-89-66