Шановні друзі, починаємо відновлення роботи автосервісу. Відкриваємо сезон шиномонтажу з 25.03.2022. Запрошуємо виконати шиномонтаж, а також нагадуємо про можливість лишити шини на сезонне зберігання

Відновлення кермових рейок автомобіля

Відновлення кермових рейок автомобіля

Рульова рейка – механічний вузол, який повертає колеса автомобіля через кермові тяги. Для посилення її дії застосовується гідравліка, але час від часу данний механізм може виходити з ладу. Першими ознаками цього може бути стук, скрип, або просто досить тяжке обертання рульового колеса.

Причиною виходу механізму з ладу може бути механічне пошкодження рейки, корозія в наслідок негерметичних пильовиків, зношеність по часу експлуатації. Наші спеціалісти з легкістю виявлять несправність та зможуть її усунути, в більшості випадків ми зможемо обійтися без дороговартісної заміни мкермової рейки на нову, достатньо буде відновити, або замінити тільки зношені частини, а решті механізмів виконати профілактичні роботи. Таким чином ви отримаєте повністю справну систему з гарантією на експлуатацію, а також заощаджуєте свої кошти.

Коментарі (0)

  Наші роботи

  Фотогалерея

  ArtCustoms
  proapp.studia@gmail.com
  бульвар Незалежності 31
  м. Бровари , 07400 Україна
  (096) 633-89-66