Шановні друзі, починаємо відновлення роботи автосервісу. Відкриваємо сезон шиномонтажу з 25.03.2022. Запрошуємо виконати шиномонтаж, а також нагадуємо про можливість лишити шини на сезонне зберігання

Відновлення геометрії кузова різної складності, як метал, так і алюміній

Відновлення геометрії кузова різної складності, як метал, так і алюміній

Перевірка і відновлення геометрії кузова проводиться у нас на базі повністю укомплектованого кузовного відділу, який надає повний спектр послуг по роботі з кузовом автомобіля.

Маючи в розпорядженні гідравлічний стапель, електронне вимірювальне обладнання і спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому можливо розпізнати навіть саме мінімально зміщення, наші майстри ідеально відновлять геометрію автомобіля клієнта.

Відновлюючи автомобіль по контрольним точкам, клієнт отримає ідеально рівний кузов, без зсувів. Наш майстер в процесі витягування металу, або алюмінію і рихтування постійно звіряє показання електронної лінійки і програми, щоб знайти необхідні положення.

Автомобіль відновлюється згідно трьох векторних положень. Після відновлення кузова відбувається збірка автомобіля і повторна перевірка на 3D стенді розвалу-сходження. Де майстер уже перевіряє безпосередньо установку коліс і підрамні конструкцій.

Ми надаємо гарантію на роботи, і на те, що клієнт після відновлення автомобіля отримає ідеально точно відновлене авто без зсувів і порушення його геометрії.

Рихтувальні роботи, витяжка диформованих лонжеронів.

Наш центр кузовного ремонту надає послуги по відновленню несучих частин кузова і кузовних панелей автомобіля. У нас автомобіль може пройти повний цикл відновлення після ДТП, починаючи від видалення вм’ятин без фарбування і закінчуючи заміною всіх конструкцій, даху, лонжеронів і т.п.

Для виконання робіт автосервіс ArtCustoms забезпечений усім необхідним інструментом, включаючи сучасні споттери, зварювальне обладнання по сталі і алюмінію, а також набори для рихтування різних видів ушкоджень.

А найголовніше – це досвідчені майстри, які можуть відновити лінії і кути капота, дверей, багажника, крил, порогів і т.п.
Всі складні лінії кузова ми повністю відновлюємо і поєднуємо їх так, як це було при виходу автомобіля з конвеєру заводу.

Звернувшись до нас, клієнт отримує в найкоротші терміни повністю відновлений автомобіль, без ударів, вм’ятин, подряпин і інших слідів ДТП, і на додаток – гарантію на роботи і матеріали, які ми використовуємо при відновленні.

Коментарі (0)

  Наші роботи

  Фотогалерея

  ArtCustoms
  proapp.studia@gmail.com
  бульвар Незалежності 31
  м. Бровари , 07400 Україна
  (096) 633-89-66