Шановні друзі, починаємо відновлення роботи автосервісу. Відкриваємо сезон шиномонтажу з 25.03.2022. Запрошуємо виконати шиномонтаж, а також нагадуємо про можливість лишити шини на сезонне зберігання

Фарбування деталей автомобіля, та фарбування під вимірювальний прилад

Фарбування деталей автомобіля, та фарбування під вимірювальний прилад

На малярній дільниці автосервісу встановлена фарбувальна камера з спеціальною системою очищення повітря, в якій працюють досвідчені маляри та тільки якісним обладнанням, щоб наносити фарбу без підтікань, вкраплень, пилу і з точним розпиленням шарів.

Перламутр, ксералік, матова фарба – все це ми можемо реалізувати для поверхні вашого автомобіля. Після нанесення фарби поверхню покривається шаром лаку і деталь проходить процес сушки при необхідній температурі в камері.

На базі автосервісу створено умови при яких є можливість виконувати фарбування деталей з дотриманням параметрів товщини фарби від виробника, що дозволяє зберігати автомобіль первозданному стані.

У нас відразу ж можна замовити захисні покриття або нанесення бронеплівкою, щоб на довго зберегти відновлений зовнішній стан і глибину кольору Вашого автомобіля.

Коментарі (7)

  Наші роботи

  Фотогалерея

  ArtCustoms
  proapp.studia@gmail.com
  бульвар Незалежності 31
  м. Бровари , 07400 Україна
  (096) 633-89-66