Шановні друзі, починаємо відновлення роботи автосервісу. Відкриваємо сезон шиномонтажу з 25.03.2022. Запрошуємо виконати шиномонтаж, а також нагадуємо про можливість лишити шини на сезонне зберігання

Ендоскопія двигуна автомобіля

Ендоскопія двигуна автомобіля

Детальна і грамотна діагностика двигуна – це запорука його надійного ремонту, а можливість виконати детальний огляд мотору з середини без його розбирання – це ще й суттєва економія коштів.

Спеціалісти автосервісу АrtСustoms використовують професійне та високоточне обладнання, за допомогою якого можливо виконати огляд двигуна через отвір менше 3 міліметрів діаметру, зробити якісне відео та фото пошкоджень. 

Чищення паливної системи автомобіля

Не для кого не секрет, що в продажу будь якої АЗК відсутнє якісне пальне і це досить глобальна проблема, вирішити яку майже не можливо.

В процесі експлуатації автомобіля, з часом, ви можете відчути не стабільну роботу двигуна, втрату його потужності та зростання витрати пального.

АrtСustoms рекомендує при виявленні таких нарікань звернутись для чищення паливної системи, це не змінить якість пального, але завдяки професійному обладнанню та високотехнологічним хімічним засобам, ми зможемо видалити весь бруд та осад з паливної системи, та повернути їй працездатність. Ви знову відчуєте потужність двигуна та будете насолоджуватись автомобілем.

Ціни на Ендоскопія двигуна автомобіля

Назва Вартiсть

Ендоскопія двигуна *

600-800 грн

* - вартість може змінюватися в залежності від кількості циліндрів двигуна

Коментарі (4)

  Наші роботи

  Фотогалерея

  ArtCustoms
  proapp.studia@gmail.com
  бульвар Незалежності 31
  м. Бровари , 07400 Україна
  (096) 633-89-66