м.Бровари, Бульвар Незалежності 31

+380 96 633 89 66 brovary.art.customs@gmail.com

Як же правильно підібрати фарбу для автомобіля? і яким способом?

 Варіант другий – «на око». Автолюбитель знімає невелику зручну для транспортування частина кузова (найчастіше це кришка від люка бензобака) і використовуючи її, підбирає колір за зразками, порівнюючи відтінки при денному світлі. Найкраще підбирати відтінок таким методом не самостійно, а в салоні з підбору автоемалей, де кваліфікований колорист зробить це правильно і максимально точно.

Але використовуючи такий спосіб підбору автоемалі, ймовірність вибрати невідповідний відтінок дуже велика. Якщо планується часткове фарбування автомобіля, то можна не вгадати з кольором, та й витрата фарби в такому випадку буде збільшений через додаткове фарбовування виділених за кольором ділянок. Іноді, неправильно вибраний колір виправити «підфарбовуванням» неможливо і доводиться видаляти нову фарбу і виконувати роботу заново.

Третій варіант – комп’ютерний підбір фарби автомобіля. Цей спосіб досить дорогий, але це того варто. Цей варіант є найкращим при підборі фарби для часткового фарбування або для фарбування автомобіля повністю в абсолютно унікальний колір.

Спеціалісти нашого СТО допоможуть Вам гарно підібрати фарбу як для часткового, так для повного фарбування.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *