м.Бровари, Бульвар Незалежності 31

+380 96 633 89 66 brovary.art.customs@gmail.com

Що таке комп’ютерний підбір автоемалі? Важливі тонкощі підбору фарби?

Завдяки тому, що комп’ютерна програма для підбору фарби оснащена величезним числом функцій і можливостей, потрібний колір підбирається незалежно від року випуску автомобіля.

Пам’ятайте: палітра відтінків дуже різноманітна, і необхідно ретельно підбирати колір автоемалі, а процес змішування кольорів, для отримання заданого відтінку, кропітка робота і вимагає уваги! Довіряйте підбір і змішування фарб тільки професіоналам! Спеціалісти  СТО підберуть фарбу  для вашого авто дуже точно.

Про правила підбору фарби

Якою б не був обраний спосіб підбору фарби, комп’ютерний підбір фарби для автомобіля або інший, для отримання якісного результату слід ознайомитися з такими правилами:

  • Перед фарбуванням необхідно провести кілька пробних тестових фарбувань, при цьому інтенсивність нанесення кожного шару не слід змінювати. Такі пробні фарбування роблять на тій частині кузова, де є максимальна схожість з основним кольором автомобіля. Після серії таких процедур порівнюється і визначається самий підходящий відтінок автоемалі.
  • Кінцевий результат фарбування автомобіля безпосередньо залежить від того, яким способом наносять фарбу.
  • Варто відзначити, що після того, як фарба добре висохне, вона придбає дещо інший відтінок. А спеціально підібрані на замовлення відтінки, в процесі висихання, можуть змінювати колір на діаметрально протилежний! Це необхідно врахувати при остаточному виборі автомобільної фарби.
  • Природно, кожен виробник автомобільних фарб має свою власну систему позначення кольорової гами та її відтінків. Тому, щоб уникнути невідповідності очікуваного результату і реального, слід користуватися матеріалами якогось одного виробника.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *