м.Бровари, Бульвар Незалежності 31

+380 96 633 89 66 brovary.art.customs@gmail.com

Мертва зона автомобіля

Якщо на дзеркалі вашого автомобіля ви помітили нанесену вертикальну смугу *, то перед вами саме це чудо-люстерко.

З ним у вас є всі шанси помітити рухомий збоку автомобіль і немає потреби додатково контролювати «мертву зону». Правда, відображення у зовнішнього краю (до смуги) будуть проглядатися в спотвореному вигляді, (через більшу кривизни скла), але в будь-якому варіанті «небезпечний» сусід буде помітний або в таке дзеркало, або бічним зором.

«Мертва зона» справа
Огляд в праве дзеркало практично на будь-якому автомобілі (

Якщо ніякої смуги на вашому лівому дзеркалі ви не виявили, то знайте, ліворуч від вас є така ж досить велика «мертва зона», як і справа. Не забувайте контролювати їх обох при перестроюваннях)

має великої не ділянка, що проглядається. Тому перед тим, як зміститися правіше, корисно мати звичку оглядати поглядом «мертву зону». Для цього перед перестроюванням або повертаємо голову, або, дивлячись в бічне дзеркало, нахиляється до керма.

Електронні ліквідатори «мертвих зон»

Парктроніки, або парковочні радари, контролюючі наявність перешкод безпосередньо у автомобіля при парковках, останнім часом стали дуже поширені.

Їх ціна опустилася до смішного рівня і навіть разом з установкою, як правило, не перевищує вартості фарбування бампера. Тобто на сьогоднішній день дешевше встановити парктроніки, ніж усувати наслідки необережних парковок.

Сліпа зона авто і парктроніки

Також для боротьби з «мертвими зонами» автомобіля все частіше стали застосовуватися панорамні відеокамери і радари, постійно які контролюють не переглядаються зони з боків і подають сигнал при неможливості перестроювання в сусідню смугу.

Здається, що такі радари «мертвих зон» у найближчі роки знайдуть дуже велике поширення. Вже зараз багато автовиробників встановлюють їх навіть на бюджетні авто, (але поки, як правило, за вашим бажанням).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *