м.Бровари, Бульвар Незалежності 31

+380 96 633 89 66 brovary.art.customs@gmail.com

Розвал сходження в Броварах

Давайте спочатку розберемося що таке «розвал-сходження»

Розвал

Правильний кут розвалу коліс забезпечує хороше зчеплення з дорогою і стабільність керування автомобілем. Чи не правильна установка розвалу може спричинити за собою нерівномірний знос покришок і проблеми з управлінням. Розвал колеса – це кут між центральною площиною колеса і перпендикуляром до поверхні дороги.

 

Розвал вимірюється в градусах, при цьому колеса повинні перебувати в положенні прямолінійного руху. Колесо з кутом розвалу в 0 градусів вертикально по відношенню до дороги. Розвал позитивний, коли верх колеса відхиляється назовні, і негативний, якщо нахил всередину.

 

Сходження

Найкритичніший кут установки коліс – це кут сходження. Надмірно позитивне чи негативне сходження викликає підвищений знос покришок. Сходження – це різниця відстаней, виміряних по переднім і заднім точкам дисків коліс, в горизонтальній площині. Сходження вимірюється в міліметрах. Сходження може так само виражатися в кутових мірах, тоесть в градусах. Якщо відстань виміряний за переднім точкам менше відстані вимірюються по задніх крапках, то говорять про позитивний сходженні, якщо навпаки – про негативний чи зворотне сходження. Сходження считаеться нульовим, якщо колеса паралельні один одному.

 

Поздовжній нахил шворня (кастер)

Основні функції поздовжнього нахилу шворня – це поліпшення стабільності управління і забезпечення тенденції до самоустановки керованих коліс. Неправильний кут подовжнього нахилу шкворя може викликати надмірну трудність обертання рульового колеса. Поздовжній нахил шворня – це кут між вертикаллю і проекцією осі повороту колеса на вертикальну площину, що проходить через вісь дії тяги.Поздовжній нахил шворня вимірюється в градусах. Поздовжній нахил шворня позитивний, коли верхня частина осі відхилена назад, поздовжній нахил шворня негативний, якщо верхня частина осі відхилена вперед.

 

Як часто робити і навіщо?

 

Зазвичай для машин, які бігають по наших дорогах, дану операцію автосервіси рекомендують проводити з інтервалом 10-15 тис. Км на вітчизняних авто і до 30 тис. Км на іномарках.

Позапланова перевірка і регулювання кутів розвалу-сходження знадобиться в наступних випадках:

 

 

 • Ви зловили на дорозі велику яму і зам’яли колісний диск;
 • Ремонтувалася ходова частина, наприклад, була заміна наконечників рульових тяг, заміна важелів підвіски, заміна сайлентблоков;
 • При зміні кліренсу авто, наприклад, установка вставок («будиночків»), установка укорочених пружин;
 • Машину стало вести убік;
 • Сильний знос покришок;
 • Погано самоповертаючий кермо при виході з поворотів.

 

 

Результатом правильно зробленого розвалу сходження буде:

 

 • Стійкість автомобіля
 • Керованість автомобіля
 • Зниження заметів автомобіля
 • Зниження зносу шин
 • Економія палива

 

 

Де можна зробити розвал сходження в Броварах?

 

на бульварі Незалежності 31 в автосервісі “ART CUSTOMS” Регулювання сходження можна зробити на комп’ютерному стенді 3D Hunter – це на сьогодні найбільш точний і швидкий спосіб регулювання розвалу сходження коліс автомобіля.

Комп’ютерний схід розвал Hunter 3D на сто Art Cusotms в Броварах, оснащений 4-ма інфрачервоними датчиками та спеціалізованим програмним забезпеченням, дозволяє за короткий час призвести діагностику і регулювання коліс вашого автомобіля з максимальною точністю.

Стенд оснащений камерами, сенсори яких фіксують положення відбивачів-мішеней, що закріплюються на колесах, з високою частотою – 8 разів на секунду.

Програмне забезпечення обробляє дані і видає готові рекомендації, завдяки чому регулювання сход розвалу проводиться швидко і надзвичайно точно.

Наші навчені майстри, займаються самим процесом рігуліровкі, сама процедура займає від 30 хвилин до 1:00. Ми завжди готові вам допомогти,

записатися на розвал можна за номером телефону

+380 96 633 89 66   – Олександр