м.Бровари, Бульвар Незалежності 31

+380 96 633 89 66 brovary.art.customs@gmail.com

Полірування кузова

Наші клієнти розуміють: у Броварах попередити «павутини» та «голограми» на кузові легше, ніж усунути сліди корозії. Вони не бояться порожніх фраз типу «полірують раз, потім кузов – тільки фарбувати». Вони не поїдуть за поліруванням авто і видаленням подряпин на автомийку, де в половині випадків взагалі не знають, що роблять.

Так, там можуть стверджувати, що у них полірують по науці. А Ви подивіться, як грамотні в лапках люди наждачним папером стирають 50% фарби (лакового шару), а потім роблять полірування машини – в перший і останній раз. Це все одно, що зняти з людини шкіру, а потім запропонувати релаксуючий масаж.

Ми не знищуємо фарбу, що не стоншується  і добиваємося чудових результатів. Професійне (відновне) полірування авто кращими засобами і матеріалами перетворює лакофарбове покриття в пікантний «наліт престижу», навіть якщо кузов значно зношений.

Ми гарантуємо проведення мінімум трьох циклів глибокого полірування кузова автомобіля, якщо Ви раніше зверталися в наш сервіс. Після обслуговування в іншому місці можливість повторного виконання полірування визначається тільки при огляді!

 Полірування автомобіля усуне дефекти, а не замаскує їх !!!

Потертості, плями на лакофарбовому покритті, які виникають через механічний вплив або дотику з іншими авто;

«Чужа» фарба на кузові, в тому числі розмічальна;

тріщинки і подряпини глибиною до 50 мкм;

розводи після неякісної мийки, полірування кузова автомобіля любителями або «народно-побутовими» засобами;

пилові частинки, що осіли на лакофарбовому покритті під час фарбування;

шорсткості, через які лак недостатньо гладкий і приємний на дотик.

Чому СТО “Artcustoms auto service” ?

Багато видів захисної поліровки (захисних покриттів кузова) авто, в тому числі на основі кварцу, кремнію, нанополімеров, рідкого скла;

Відновлювальна абразивна поліровка кузова автомобіля є кращою в Броварах продукцією для видалення подряпин.

Обробка кузова машини для захисту від подряпин і хімічного впливу нанокерамікою.

Комплексне полірування кузова автомобіля: з видаленням подряпин і подальшим захистом фарби і лаку, поліруванням оптики, нанесенням покриття на скло;

Очищення синтетичної глиною і видалення помутнінь, залишку воскових чи інших поліролів з одночасним відновленням блиску мікроабразивною пастою, яка знімає не більше 1 мікрона (менше 1%) лакового шару, це забезпечує якісне нанесення будь-якого захисного покриття;

Нанесення покриття AQUAPELL (антидощ) на скло з гарантією збереження властивостей строком до 10 місяців;

  Полірування кузова автомобіля: що на виході?

Який вид обробки вибрати, якщо Ви звертаєтеся до нас вперше і не володієте інформацією про технології та професійні засоби?

По-перше, до звернення в салон, не піддавайтеся на вмовляння уявних експертів, які «на коліні» виконують полірування кузова автомобіля, не маючи боксу з умовами для підтримки мікроклімату і захисту від реагентів навколишнього середовища. Любителі можуть відполірувати авто прямо на вулиці, якщо воно не входить в бокс через габарити!

По-друге, зрозумійте, що наші послуги – це всі види відновлювального та захисного полірування кузова авто, які тільки існують в Броварах. Вам пропонують “унікальну” технологію!? Швидше за все це є і у нас- просто подзвоніть і дізнайтеся про наявність даної послуги, часто у нас вона коштує значно дешевше ніж в мережевих багатопрофільних сервісах.

По-третє, довіртеся професіоналам і отримаєте на виході відмінний результат:

  •  ідеально гладке, блискуче покриття, без дефектів, яке зберігається 6-9 місяців, а при нанесенні керамічних покриттів і правильному догляді – 1,5-2 року (і це реальні, а не уявні гарантії які пишуть на етикетках);
  • відсутність потертостей і подряпин. При абразивному поліруванні машини поверхня обробляється великими частками, потім абразивами з середніми за величиною частинками, і нарешті – фінішною пастою;
  • стійкість до появи нових подряпин після полірування кузова автомобіля нанокерамікою, яка в 2-3 рази міцніша будь-якої автомобільної фарби. Засоби взаємодіють з «рідною» фарбою на молекулярному рівні, заповнюють пори і створюють захисну «броню»;
  • відсутність дрібних подряпин, стійкість до солей, лугів, УФ-випромінювання після полірування кузова авто мікроабразивами і наноструктурних матеріалів;
  • автомобільну оптику без подряпин і помутнінь.

 

Важливо! Ми не використовуємо «побутову хімію» з асортименту магазинів автокосметики, працюємо з професійними складами на основі кераміки, кварцу і нанополімерів, які неможливо купити «з рук» у регіональних дилерів.

Крім самого полірування, наносимо захисні покриття для збереження результатів полірування протягом декількох років.

Полірування машини з результатом на роки!

Захисне покриття кузова автомобіля наноситься на протязі 2-4 годин (у деяких випадках до доби), після чого Ви отримуєте «блискучу» в прямому сенсі слова машину, яка наче зійшла з конвеєра.

Відновлювальна або абразивна глибока поліровка машини триває 5-9 годин. Після реставрації на кузові не залишається і сліду від глибоких подряпин.

Терміни комплексної обробки та відновлення окремих елементів – по ситуації.

 

Більше інформації про типи полірування кузова авто повідомимо в ході особистої бесіди або консультації по електронній пошті. Телефонуйте, а перш загляньте на сторінку «Інформація», щоб зрозуміти головне:

 

Неможливо порівняти нас і наші послуги з полірування автомобілів з пропозиціями інших сервісів Броварів! Ми  маленька компанія з детальним підходом до кожного автомобіля..і кожного клієнта.